SCA63CAR
모델 코드: ACCESSSORIES SAFECLIP ADAPTOR CARRIER
Eaton Bussmann series low voltage British standard Safeclip adaptor carrier, 550V, 63A, Non Indicating, fuse accessory
일반 규범
Product Name
Eaton Bussmann series low voltage british standard safeclip adaptor carrier
Catalog Number
SCA63CAR
Model Code
UPC
EAN
Product Length/Depth
179 mm
Product Height
173 mm
Product Width
224 mm
Product Weight
90.6 g
Compliances
Contact factory
제품 사양
Used with
Used with NS fuse Links and SC63
Accessory/spare part type
Other
Adaptor carrier
Fuse indicator
Non-indicating
Construction size
Other
Voltage rating
550 V