CEO100M125
Eaton Bussmann series low voltage British standard fuse, Fuse-link, LV, 100 A, AC 415 V, BS88/A4, 27 x 110 mm, gM, BS, 100M125
General specifications
Product Name
Eaton Bussmann series low voltage british standard fuse
Catalog Number
CEO100M125
UPC
EAN
Product Length/Depth
111 mm
Product Height
28 mm
Product Width
28 mm