FSP-CS-36X41
Eaton B-Line series fire stop, 3M fire barrier CS-195+ composite sheet, Ideal for fire-stopping openings, cable open. etc, Steeland aluminum foil, 36" High, 41" Long
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series fire stop
Catalog Number
FSP-CS-36X41
UPC
Product Length/Depth
36 in
Product Height
41 in
Product Width
0.04 in