CL0904-3-50TR-R
Eaton CL0904 inductor, 50 nH, 0.35 mΩ resistance, Three-phase
常用規格
Product Name
Eaton CL0904 inductor
Catalog Number
CL0904-3-50TR-R
Product Length/Depth
27.3 mm
Product Height
4 mm
Product Width
9 mm
Product Weight
3.94 g
Compliances
RoHS Compliant
產品規格
Type
Inductor
Mounting
SMT
Phase
Three-phase
ISAT
5 A
Package Quantity
1000
Material
Ferrite
Contact configuration
Six-pin
Temperature rating
-40 to 125 °C
Resistance
0.35 mΩ
Terminals
Six
Inductance
50 nH