SD25-R82-R
Eaton SD inductor, 0.77 uH, 3.58 A Irms, 4.67 A ISAT, 23 mΩ resistance, SMT mounting, Ferrite, 2-pins, 2900 qty.
常用規格
Product Name
Eaton SD25 inductor
Catalog Number
SD25-R82-R
Product Length/Depth
5.2 mm
Product Height
2.5 mm
Product Width
5.2 mm
Product Weight
0.29 g
Compliances
RoHS Compliant
產品規格
Type
Inductor
Mounting
SMT
IRMS
3.58 A
ISAT
4.67 A
Package Quantity
2900
Material
Ferrite
Contact configuration
Two-pin
Temperature rating
-40 to 125 °C
Resistance
23 mΩ