RST20HWH
Eaton Bussmann series Fuse-holder, low voltage, 20 A, AC 690 V, BS88/A1, 1P, BS, front connected, white
Especificaciones generales
Product Name
Eaton Bussmann series low voltage british standard fuse holder
Catalog Number
RST20HWH
EAN
Product Length/Depth
27.1 mm
Product Height
54.1 mm
Product Width
79.1 mm
Product Weight
136 g
Compliances
CE
RoHS Compliant
Certifications
CSA
Datos eléctricos
Amperage Rating
63 A