WCLA1005V1-7R5-R
Eaton WCLA Auto Chip IND 1005 7.5nH 2 Pads SMT
Spécifications générales
Product Name
Eaton WCLA1005 chip inductor
Catalog Number
WCLA1005V1-7R5-R
UPC
Product Length/Depth
1.19 mm
Product Height
0.6 mm
Product Width
0.66 mm
Product Weight
0.0008 g
Compliances
RoHS Compliant
Spécifications du produit
Type
Chip inductor
Mounting
SMT
IRMS
0.68 A
Package Quantity
5000
Automotive grade
Yes
Contact configuration
Two-pin
Temperature rating
-40 to 125 °C
Resistance
100 mΩ