CPLA-2-50TR-R
Eaton CPLA inductor, 50 nH, 5 A ISAT, 0.6 mΩ resistance, SMT mounting, Ferrite, 4-pins, Two-phase, 750 qty.
General specifications
Product Name
Eaton CPLA inductor
Catalog Number
CPLA-2-50TR-R
UPC
Product Length/Depth
18 mm
Product Height
4.8 mm
Product Width
8.5 mm
Product Weight
2.99 g
Compliances
RoHS Compliant
Характеристики продукту
Type
Inductor
Mounting
SMT
Phase
Two-phase
ISAT
5 A
Package Quantity
750
Material
Ferrite
Contact configuration
Four-pin
Temperature rating
-40 to 125 °C
Resistance
0.6 mΩ
Inductance
50 nH