EBMCBL240RT
EBM Extentie kabel, 240V, 9PX G2 EBMs
General specifications
Productnaam
Eaton 9PX-batterijverlengkabel
Catalogusnummer
EBMCBL240RT
EAN
Productlengte/-diepte
22.7 in
Hoogte van product
13.7 in
Breedte van product
11.9 in
Gewicht van product
1.68 lb
Voldoet aan:
RoHS Directive
REACH
WEEE Directive
Packaging Directive
Certificering
CE
Productspecificaties
Toepassing
Extentie kabel voor 9PX G2 EBMs
Speciale voorzieningen
Type
EBM Extentie kabel, 9PX G2
Kabellengte
2 m
Accessoires
Yes
Type accessoire/reserveonderdeel
Kabelset
Inhoud van de verpakking
240V 9PX G2 Extended Length Cable, 6 ft. (1.8 m)