8611214-4FS
Spécifications générales
Product Name
Eaton B-Line series type 4 panel enclosures
Catalog Number
8611214-4FS
UPC
Product Length/Depth
112 in
Product Height
86 in
Product Width
14 in
Product Weight
1446.908 lb
Certifications
UL 508A