UP0.4SC-103-R
IND SHLD/DRUM/HDR 10000UH (UP0.4SC)
Allgemeine Spezifikation
Product Name
Eaton 0.4SC inductor
Catalog Number
UP0.4SC-103-R
Product Length/Depth
0.26 in
Product Height
0.115 in
Product Width
0.175 in
Product Weight
0.00036 lb
Compliances
RoHS Compliant
UPC
Produktspezifikationen
Type
Inductor
Mounting
SMT
IRMS
0.02 A
Package Quantity
2500
Material
Ferrite
Contact configuration
Two-pin
Temperature rating
125 °C max
Resistance
32800 mΩ