20LBRKTBLE
Eaton B-Line series Flextray bracket, Steel, Black powdercoat, 20"L bracket
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series Flextray bracket
Catalog Number
20LBRKTBLE
UPC
Product Length/Depth
20 in
Product Height
7.78 in
Product Width
1.63 in
Product Weight
2 lb
Compliances
CSA
Certifications
UL Classified
Produktspecifikationer
Material
Steel
Type
20" L bracket