B11-240GLV
Eaton B-Line series strut channel, 3.25" H x 240" L x 1.62" W, Steel, Pre-galvanized, 12 Gauge
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series strut channel
Catalog Number
B11-240GLV
UPC
Product Length/Depth
240 in
Product Height
3.25 in
Product Width
1.62 in