B22SHA-240GLV
Eaton B-Line series strut back-to-back welded channel, 1.62" H x 240" L x 1.62" W, Steel, Pre-galvanized, SHA, 12 Gauge
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series strut back-to-back welded channel
Catalog Number
B22SHA-240GLV
UPC
Product Length/Depth
240 in
Product Height
1.62 in
Product Width
1.62 in