B3373-18PLN
Eaton B-Line series riser clamp, 18" H x 28.87" L x 2.5" W, Steel
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series riser clamp
Catalog Number
B3373-18PLN
UPC
Product Length/Depth
28.87 in
Product Height
18 in
Product Width
2.5 in