CHP08B200RF
General specifications
Product Name
Eaton CH main breaker loadcenter
Catalog Number
CHP08B200RF
UPC
Product Length/Depth
29 in
Product Height
5.19 in
Product Width
14.31 in
Product Weight
26 lb
Certifications
UL 67
UL 50
Catalog Notes
Produktspecifikationer
Special features
Cover included
Type
Main breaker
Amperage Rating
200 A