HC075C5N1WV
75A 480V,WMNT,VZ,N1/IP21
General specifications
Product Name
Eaton HC active harmonic correction unit
Catalog Number
HC075C5N1WV
UPC
Product Length/Depth
19.2 in
Product Height
61.7 in
Product Width
9.5 in
Product Weight
278 lb
Certifications
UL 508A