TPB-1200-E
Eaton Bussmann series TPB telecommunication fuse, 1200 A
General specifications
Product Name
Eaton Bussmann series TPB telecommunication fuse
Catalog Number
TPB-1200-E
EAN
UPC
Product Length/Depth
3.5 in
Product Height
2.59 in
Product Width
3.5 in
Product Weight
4.22 lb
Compliances
Not Applicable
Caratteristiche prodotto
Amperage Rating
1200 A