B32I-60GLV
Eaton B-Line series continuous concrete insert for B32 channel, 2.8" H x 60" L x 1.6" W, Steel, 3000 Lbs load cap, Pre-galvanized, 12 gauge
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series continuous concrete insert for B32 channel
Catalog Number
B32I-60GLV
UPC
Product Length/Depth
60 in
Product Height
2.8 in
Product Width
1.6 in