B62-240GLV
Eaton B-Line series strut mini channel, 0.81" H x 240" L x 0.81" W, Steel, Pre-galvanized, 18 Gauge
General specifications
Product Name
Eaton B-Line series strut mini channel
Catalog Number
B62-240GLV
UPC
Product Length/Depth
240 in
Product Height
0.81 in
Product Width
0.81 in