EBMCBL240RT
Cablu prelungitor EBM, 240 V, EBM-uri 9PX G2
General specifications
Nume produs
Eaton 9PX battery extension cable
Cod de catalog
EBMCBL240RT
EAN
Lungime/adâncime produs
22.7 in
Înălțimea produsului
13.7 in
Lățimea produsului
11.9 in