EBMCBL36T
Eaton 9SX Accessories, EBM Cable, 2 m, for Extended Battery Module 36 V, Tower
General specifications
Product Name
Eaton 9SX Accessories EBM Cable
Catalog Number
EBMCBL36T
UPC
Product Length/Depth
2000 mm
Product Height
8 mm
Product Width
16 mm