EP-501131
Model Kodu: IU-72/6R-4-SBS
IU-72/6R-4-SBS . I-Box base frame Generation 2, SideBySide, 6-row, used for built-in depth 83 - 106 mm, project form of delivery
General specifications
Product Name
Eaton Consumer Unit I-Box LV systems Final Distribution Boards
Catalog Number
EP-501131
EAN
Product Length/Depth
548 mm
Product Height
832 mm
Product Width
113 mm