PV-250AF2
Eaton Bussmann series fotovoltaik sigortalar, 250 A, 1000 Vdc, Boyut 2, 38 Watt
General specifications
Ürün Adı
Eaton Bussmann series fotovoltaik sigortalar
Katalog Numarası
PV-250AF2
EAN
Ürün Uzunluğu/Derinliği
61 mm
Ürün Yüksekliği
91.3 mm
Ürün Genişliği
77 mm
Ürün Ağırlığı
0.001 g
Uyumlar
CE İşaretli
RoHS Uyumlu
EAC
Sertifikasyonlar
IEC 60269
UL 2579
Ürün teknik özellikleri
Amperaj Değeri
250 A
Aksesuarlar
Mikro şalter 170H0069
Kesme Kapasitesi
50 kA
Gerilim Tipi
DC
Kullanım Kategorisi
gPV (fotovoltaik koruma)
Anma Şalterleme Kapasitesi
50 kA
Sigorta boyutu
2
Akım tipi
DC
Bağlantıların merkezden merkeze mesafesi
91 mm
Montaj boyutu
M10
Anma gerilimi DC
1000 V
Sınıf
gPV Sınıfı
Watt kayıpları
38 W
Sigorta şekli
Kare gövde
Ark öncesi (I2T)
17000
Toplam I2T
1000 V'de 136000
Renk
Beyaz
Açma değeri
50 kAIC
Yapı Boyutu
2
Malzeme
Seramik gövde
Montaj Yöntemi
Cıvata
Gerilim değeri
1000 Vdc