RL1218-220-R
Eaton RL1218 inductor, 22 uH, 3.64 A Irms, 6.6 A ISAT, 42 mΩ resistance, THT mounting, Ferrite, 2-pins, 800 qty.
Vispārējā informācija
Product Name
Eaton RL1218 inductor
Catalog Number
RL1218-220-R
UPC
Product Length/Depth
12.2 mm
Product Height
18 mm
Product Width
12.2 mm
Product Weight
6.8 g
Compliances
RoHS Compliant
Produkta specifikācijas
Type
Inductor
Mounting
THT
IRMS
3.64 A
ISAT
6.6 A
Package Quantity
800
Material
Ferrite
Contact configuration
Two-pin
Temperature rating
-40 to 125 °C
Resistance
42 mΩ