40TH1000
Wkładka bezpiecznikowa, Wysoka prędkość, 40 A, DC 1000 V, 52 x 125 mm
General specifications
Nazwa produktu
Seria Eaton Bussmann, bezpiecznik szybki trakcyjny
Numer katalogowy
40TH1000
EAN
Długość/głębokość produktu
42.9 mm
Wysokość produktu
51.6 mm
Szerokość produktu
125.1 mm
Masa produktu
199 g
Zgodność/zgodności
CE
RoHS
Certyfikat(y)
IEC 60269-1
Parametry elektryczne
Wartość znamionowa prądu
40 A
Napięcie znamionowe
1000 V
Straty mocy w watach
10 W