BC01AC306A01000000
Kod modelu: 93PS-10(40)-20-3x9Ah-MBS-6
Eaton 93PS UPS, 10 kVA, 10 kW skalowalne do 40 kW, 1 x 20 kW moduł mocy, 3 stringi baterii o pojemności 9 Ah, wewnętrzne obejście serwisowe, karta sieciowa w zestawie
General specifications
Nazwa produktu
UPS Eaton 91PS i 93PS
Numer katalogowy
BC01AC306A01000000
EAN
Długość/głębokość produktu
48 cm
Wysokość produktu
175 cm
Szerokość produktu
75 cm
Masa produktu
426 kg
Zgodność/zgodności
Uzyskano oznaczenie CE
Zgodny z wymogami RoHS
CB
Certyfikat(y)
IEC/EN 62040-2
IEC/EN 62040-1
EN 62040-3
Manufactured in a plant certified to ISO 9001 and ISO 14001 management system standards
Kod modelu
93PS-10(40)-20-3x9Ah-MBS-6
Specyfikacja trójfazowego zasilacza UPS
Zastosowanie
Data center / IT
Alarmy dźwiękowe
Tak
Funkcja automatycznego wyłączania
Tak
Typ ładowarki akumulatora
Technologia ABM
Kolor
Czarny
Rodzaj budowy
Model wolnostojący
Wydajność (tryb ulepszonej wydajności)
99 %
Sprawność (tryb ECO)
99 %
Podłączenie akumulatora zewnętrznego
Zaciski
Współczynnik kształtu
tower
Moduły mocy z możliwością wymiany podczas pracy
Nie
Tryb wyższej wydajności
ESS z VMMS
Złącze wejściowe
Stałe podłączenie
Częstotliwość wejściowa – maks.
60 Hz
Częstotliwość wejściowa – min.
50 Hz
Napięcie znamionowe wejściowe
400V default (380/400/415V)
Napięcie wejściowe - maks.
415 V
Napięcie wejściowe - min.
380 V
W zestawie akumulator wewnętrzny
Wewnętrzne obejście serwisowe
Wartość znamionowa kVA
10 kVA
Sposób montażu
tower
Liczba połączeń wyjściowych stałych
1
Wyjściowa moc pozorna
10000 VA
Skuteczna moc wyjściowa
10000 W
Częstotliwość napięcia wyjściowego
50 Hz (programowalne 50/60 Hz)
Współczynnik mocy wyjściowej
1
Napięcie wyjściowe - maks.
415 V
Napięcie wyjściowe - min.
380 V
Sprawność całkowita
96 %
Zawartość pakietu
  • UPS
  • Szybki start
  • Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa
Możliwość pracy równoległej
Praca równoległa umożliwiająca większą moc lub redundancję
Faza (wejście)
3
Faza (wyjście)
3
Bezpotencjałowy zestyk przełączający
Częstotliwość podstawowa - min.
50 Hz
Częstotliwość podstawowa - maks.
60 Hz
Czas pracy przy połowicznym obciążeniu
82 min
Częstotliwość wtórna maks.
60 Hz
Częstotliwość wtórna min.
50 Hz
Snmp
Zintegrowana funkcjonalność
Zarządzanie sieciowe
Modułowy
Topologia
Online
Czas przejścia do pełnego obciążenia
0 s
Typ interfejsu
Inne
Rozdział zniekształcenia napięcia wyjściow. (obciążenie liniowe) — maks.
1.5 %
Moc
10 kW