IXL70F300
Wkładka topikowa, wysoka prędkość, 300 A, AC 700 V, DC 700 V, 39 x 129 mm, aR, UL, ze wskaźnikiem zadziałania
General specifications
Nazwa produktu
Eaton Bussmann series high speed north american fuse
Numer katalogowy
IXL70F300
EAN
Długość/głębokość produktu
129 mm
Wysokość produktu
39 mm
Szerokość produktu
39 mm
Masa produktu
267 g
Zgodność/zgodności
CE
Zgodny z wymogami RoHS
Certyfikat(y)
UL 248-13
Specyfikacje produktu
Wartość znamionowa prądu
300 A
Zdolność wyłączania
200 kA
Izolowane metalowe zaczepy (IMGL)
Brak
Kategoria użytkowa
Inne maszyny
Rodzaj napięcia
AC–prąd zmienny
Napięcie znamionowe AC
700 V
Rozmiar montażowy
M10
Rozstaw przyłączy
97.2 mm
Typ prądu
AC - prąd zmienny
Kształt bezpiecznika
Zaciski przykręcane centralnie
Kolor
Brak
Rozmiar
Inne
Napięcie znamionowe
700 V