PDC43M0800TAAS
Eaton Power Defense 4 Breaker, IEC/CCC, 3-Pole,70kA/53kA, 800A,Thermal Magnetic, Adjustable Thermal, Adjustable Magnetic, Screw Terminals, Metric Tapped Conductors
Catalog Number
PDC43M0800TAAS
UPC
Product Length/Depth
111.2 mm
Product Height
406.4 mm
Product Width
209.6 mm
Product Weight
29 lb
Model Code
PDC43M0800TAAS
Specyfikacje produktu
Amperage Rating
800 A