PV-250AF2
Bezpiecznik serii Eaton Bussmann do fotowoltaiki, 250 A, 1000 V DC, rozmiar 2, 38 Watt
General specifications
Nazwa produktu
Seria Eaton Bussmann, bezpieczniki do instalacji fotowoltaicznych
Numer katalogowy
PV-250AF2
EAN
Długość/głębokość produktu
61 mm
Wysokość produktu
91.3 mm
Szerokość produktu
77 mm
Masa produktu
0.001 g
Zgodność/zgodności
Uzyskano oznaczenie CE
Zgodny z wymogami RoHS
EAC
Certyfikat(y)
IEC 60269
UL 2579
Parametry elektryczne
Wartość znamionowa prądu
250 A
Klasa
Klasa gPV
Wartość znamionowa przerywania
50 kAIC
Całka przedłukowa (I2T)
17000
Napięcie znamionowe
1000 VDC
Straty mocy w watach
38 W