Eaton Moeller® series stykač DILM, 3 póly, 380 V 400 V 7,5 kW, 1 N/O (zap), RDC 24: 24–27 V DC, ovládání DC, šroubové svorky DILM17-10(RDC24)
| Název výrobku |
Eaton Moeller® series DILM stykač
|
| Katalogové číslo |
277018
|
| EAN |
4015082770181
|
| Délka/hloubka produktu |
97 mm
|
| Výška výrobku |
85 mm
|
| Šířka výrobku |
45 mm
|
| Hmotnost výrobku |
0.534 kg
|
| Certifikace |
UL 60947-4-1
UL CSA-C22.2 No. 60947-4-1-14 VDE 0660 IEC/EN 60947 UL Category Control No.: NLDX CSA CSA File No.: 012528 IEC/EN 60947-4-1 CSA Class No.: 2411-03, 3211-04 CE UL File No.: E29096 |
| Poznámky v katalogu |
Kontakty podle ČSN EN 50012
|
| Kód modelu |
DILM17-10(RDC24)
|
| Odolnost proti rázu |
10 g, hlavní kontakt N/O, mechanický, podle normy ČSN EN 60068-2-27, ráz sinusovou půlvlnou 10 ms
5 g, N/C pomocný kontakt, Mechanické, podle IEC/EN 60068-2-27, Polosinusový ráz 10 ms 5,3 g, N/O pomocný kontakt, Mechanické, podle normy ČSN EN 60068-2-27 při montáži na desku, Polosinusový ráz 10 ms 6,9 g, Hlavní kontakt N/O, Mechanické, podle normy ČSN EN 60068-2-27 při montáži na desku, Polosinusový ráz 10 ms 7 g, N/O pomocný kontakt, Mechanické, podle IEC/EN 60068-2-27, Polosinusový ráz 10 ms 3,5 g, N/C pomocný kontakt, Mechanické, podle normy ČSN EN 60068-2-27 při montáži na desku, Polosinusový ráz 10 ms |
| Nadmořská výška |
Max. 2000 m
|
| Provozní teplota prostředí – max. |
60 °C
|
| Okolní teplota při skladování – max. |
80 °C
|
| Provozní teplota prostředí – min. |
-25 °C
|
| Provozní teplota prostředí (uzavřené) – max. |
40 °C
|
| Okolní provozní teplota (uzavřeno) – min. |
-25 °C
|
| Teplota okolí pro skladování – min. |
-40 °C
|
| Klimatická odolnost |
Vlhké teplo, konstantní dle IEC 60068-2-78
Vlhké teplo, cyklické dle IEC 60068-2-30 |
| Připojení k SmartWire-DT |
Ano
Společně se stykačovým modulem DIL-SWD SmartWire DT |
| Počet hlavních kontaktů (zapínací kontakt) |
3
|
| Počet pomocných kontaktů (normálně sepnuté kontakty) |
0
|
| Počet pomocných kontaktů (normálně otevřené kontakty) |
1
|
| Počet kontaktů (normálně rozepnuté kontakty) |
1
|
| Počet kontaktů (vypínací) jako hlavní kontakt |
0
|
| Smluvený tepelný proud (1pólový, uzavřený) |
80 A
|
| Konvenční tepelný proud (3pólový, s pouzdrem) |
32 A
|
| Konvenční tepelný proud ith při 55 °C (3pólový, otevřený) |
37 A
|
| Smluvený tepelný proud ith při 60 °C (3pólový, otevřený) |
35 A
|
| Konvenční tepelný proud ith hlavních kontaktů (1pólový, rozepnutý) |
88 A
|
| 10.10 Růst teploty |
Výrobce rozváděčů odpovídá za výpočet nárůstu teploty. Společnost Eaton poskytne informace o tepelné ztrátě zařízení.
|
| 10.11 Jmenovitý zkratový výkon |
Zodpovídá výrobce rozváděčů. Nutno dodržovat specifikace rozváděče.
|
| 10.12 Elektromagnetická kompatibilita |
Zodpovídá výrobce rozváděčů. Nutno dodržovat specifikace rozváděče.
|
| 10.13 Mechanická funkce |
Požadavky pro přístroj jsou splněny, jestliže jsou dodrženy údaje v návodu k montáži (IL).
|
| 10.2.2 Odolnost vůči korozi |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.2.3.1 Ověření tepelné stability krytů |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.2.3.2 Ověření odolnosti izolačních mat. vůči běžným teplotám |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.2.3.3 Odol. izol. mat. vůči abn. teplu/požáru způs. interními el. Jevy |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.2.4 Odolnost vůči ultrafialovému (UV) záření |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.2.5 Zvedání |
Nevztahuje se, protože musí být vyhodnocen celý rozváděč.
|
| 10.2.6 Mechanický náraz |
Nevztahuje se, protože musí být vyhodnocen celý rozváděč.
|
| 10.2.7 Nápisy |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.3 Stupeň krytí soustav |
Nevztahuje se, protože musí být vyhodnocen celý rozváděč.
|
| 10.4 Světlé výšky a svodové vzdálenosti |
Požadavky normy na produkt jsou splněny.
|
| 10.5 Ochrana proti úrazu elektrickým proudem |
Nevztahuje se, protože musí být vyhodnocen celý rozváděč.
|
| 10.6 Integrace spínacích zařízení a komponent |
Nevztahuje se, protože musí být vyhodnocen celý rozváděč.
|
| 10.7 Interní elektrické obvody a připojení |
Zodpovídá výrobce rozváděčů.
|
| 10.8 Připojení na externí vodiče |
Zodpovídá výrobce rozváděčů.
|
| 10.9.2 Frekvence napájení – elektrická pevnost |
Zodpovídá výrobce rozváděčů.
|
| 10.9.3 Impulzní výdržné napětí |
Zodpovídá výrobce rozváděčů.
|
| 10.9.4 Testování krytů vyrobených z izolačního materiálu |
Zodpovídá výrobce rozváděčů.
|
| Rozptyl tepla zařízení, závislý na proudu Pvid |
2.1 W
|
| Kapacita rozptylu tepla Pdiss |
0 W
|
| Rozptyl tepla na jeden pól, závislý na proudu Pvid |
0.7 W
|
| Jmenovitý prov. proud pro spec. rozptyl tepla (In) |
18 A
|
| Statický rozptyl tepla, nezávislý na proudu, Pvs |
0.9 W
|
| Jmenovitá vypínací schopnost při 220/230 V |
170 A
|
| Jmenovitá vypínací schopnost při 380/400 V |
170 A
|
| Jmenovitá vypínací schopnost při 500 V |
170 A
|
| Jmenovitá vypínací schopnost při 660/690 V |
120 A
|
| Jmenovité izolační napětí (Ui) |
690 V
|
| Jmenovitá zapínací schopnost až 690 V (cos phi dle IEC/EN 60947) |
238 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-1, 380 V, 400 V, 415 V |
40 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-3, 220 V, 230 V, 240 V |
18 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-3, 380 V, 400 V, 415 V |
18 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-3, 440 V |
18 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-3, 500 V |
18 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-3, 660 V, 690 V |
12 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-4, 220 V, 230 V, 240 V |
10 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-4, 440 V |
10 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-4, 500 V |
10 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při AC-4, 660 V, 690 V |
8 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při DC-1, 110 V |
35 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při DC-1, 220 V |
35 A
|
| Jmenovitý provozní proud (Ie) při DC-1, 60 V |
35 A
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 240 V, 50 Hz |
5.5 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 380/400 V, 50 Hz |
7.5 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 415 V, 50 Hz |
10 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3 440 V, 50 Hz |
10.5 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 500 V, 50 Hz |
12 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 690 V, 50 Hz |
11 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-4, 220/230 V, 50 Hz |
2.5 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-4, 240 V, 50 Hz |
3 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-4, 415 V, 50 Hz |
5 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-4, 440 V, 50 Hz |
5.5 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-4, 500 V, 50 Hz |
6 kW
|
| Jmenovitý provozní výkon při AC-4, 660/690 V, 50 Hz |
6.5 kW
|
| Jmenovité provozní napětí (Ue) AC – max. |
690 V
|
| Emitované rušení |
Podle normy EN 60947-1
|
| Odolnost proti rušení |
Podle normy EN 60947-1
|
| Osazeno: |
Ochranný člen v ovládací elektronice
|
| Počet pólů |
Třípólový
|
| Použití |
Stykače pro motory
|
| Připojení |
Šroubové svorky
|
| Stupeň krytí |
IP00
|
| Životnost, mechanická |
10 000 000 operací (ovládání stejnosměrným napětím)
|
| Provozní frekvence |
5000 mechanických operací/h (Ovládání stejnosměrným napětím)
|
| Kategorie přepětí |
III
|
| Stupeň znečištění |
3
|
| Produktová kategorie |
Stykač
|
| Ochrana |
Bezpečné při dotyku prstem nebo dlaní, Ochrana před přímým dotykem při ovládání zepředu (ČSN EN 50274)
|
| Jmenovité impulzní výdržné napětí (Uimp) |
8000 V AC
|
| Odpor na pól |
2.7 mΩ
|
| Vhodný pro |
Rovněž motory s třídou účinnosti IE3
|
| Kategorie užití |
AC-3: Normální AC asynchronní motory: rozběh, vypnutí za chodu
AC-4: Normální AC asynchronní motory: rozběh, zapojení, reverzace, náběhy AC-1: neinduktivní nebo jen slabě induktivní zátěže, topné odpory |
| Typ napětí |
DC
|
| Velikost rámu |
FS2
|
| Doba oblouku |
10 ms
|
| Vypínací napětí |
Min. dvoucest. můstk. usměr. nebo třífáz. usměr.
0,6 - 0,15 x UC, DC provozované |
| Zatížitelnost |
100%
|
| Přítahové napětí |
24 - 27 V DC (RDC 24)
0,7 - 1,2 V DC x Uc |
| Spotřeba energie (přítah) DC |
12 W
|
| Spotřeba energie (přidržení) DC |
0.9 W
|
| Jmenovité řídicí napájecí napětí (Us) DC – max. |
27 V
|
| Jmenovité řídicí napájecí napětí (Us) DC – min. |
24 V
|
| Čas spínání (ovl. DC, zapínací kontakty, zpoždění při sepnutí), max. |
47 ms
|
| Čas spínání (ovládání DC, zap. kontakty, zpožd. při rozepnutí), max. |
30 ms
|
| Přiřazený výkon motoru při 115/120 V, 60 Hz, 1 fáze |
2 HP
|
| Přiřazený výkon motoru při 200/208 V, 60 Hz, 3 fáze |
5 HP
|
| Přiřazený výkon motoru při 230/240 V, 60 Hz, 1 fáze |
3 HP
|
| Přiřazený výkon motoru při 230/240 V, 60 Hz, 3 fáze |
5 HP
|
| Přiřazený výkon motoru při 460/480 V, 60 Hz, 3 fáze |
10 HP
|
| Přidělený výkon motoru při 575/600 V, 60 Hz, 3 fáze |
15 HP
|
| Bezpečná izolace |
440 V AC, Mezi cívkou a kontakty, podle normy EN 61140
440 V AC, mezi kontakty, podle normy EN 61140 |
| Jmenovitý zkratový proud (základní jmenovitá hodnota) |
125 A, max. Pojistka, SCCR (UL/CSA)
125 A, max. CB, SCCR (UL/CSA) 5 kA, SCCR (UL/CSA) |
| Jmenovitý zkratový proud (high fault při 480 V) |
125/70 A, třída J, max. Pojistka, SCCR (UL/CSA)
50/32 A, max. CB, SCCR (UL/CSA) 10/100 kA, Pojistka, SCCR (UL/CSA) 10/65 kA, CB, SCCR (UL/CSA) |
| Jmenovitý zkratový proud (high fault při 600 V) |
125/70 A, třída J, max. Pojistka, SCCR (UL/CSA)
10/22 kA, CB, SCCR (UL/CSA) 10/100 kA, Pojistka, SCCR (UL/CSA) 50/32 A, max. CB, SCCR (UL/CSA) |
| Jmenovitá zkratová ochrana (koordinace typu 1) při 400 V |
63 A gG/gL
|
| Jmenovitá ochrana proti zkratu (koordinace typu 1) při 690 V |
50 A gG/gL
|
| Jmenovitá ochrana proti zkratu (koordinace typu 2) při 400 V |
35 A gG/gL
|
| Jmenovitá zkratová ochrana (koordinace typu 2) při 690 V |
35 A gG/gL
|
| Zvláštní jmenovité hodnoty jednoúčelové jmenovité hodnoty |
18 A, FLA 480 V 60 Hz 3 fáze, 100 000 cyklů podle normy UL 1995, (UL/CSA)
108 A, LRA 480 V 60 Hz 3 fáze, 100 000 cyklů podle normy UL 1995, (UL/CSA) |
| Zvláštní jmenovitá hodnota ovládání výtahu |
9,6 A, 240 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA)
10 HP, 600 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA) 11 A, 200 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA) 3 HP, 200 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA) 11 A, 480 V 60 Hz 3 fáze, (UL/CSA) 7,5 HP, 480 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA) 11 A, 600 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA) 3 HP, 240 V 60 Hz 3-ph, (UL/CSA) |
| Zvláštní jmenovité hodnoty řízení chlazení (pouze CSA) |
40 A, FLA 480 V 60 Hz 3 fáze, (CSA)
180 A, LRA 600 V 60 Hz 3 fáze, (CSA) 30 A, FLA 600 V 60 Hz 3 fáze, (CSA) 240 A, LRA 480 V 60 Hz 3 fáze, (CSA) |
| Zvláštní jmenovité hodnoty odporového ohřevu vzduchu |
40 A, 600 V 60 Hz 3 fáze, 347 V 60 Hz 1 fáze, (UL/CSA)
40 A, 480 V 60 Hz 3 fáze, 277 V 60 Hz 1 fáze, (UL/CSA) |
| Zvláštní jmenovité hodnoty wolframových žárovek |
40 A, 480 V 60 Hz 3 fáze, 277 V 60 Hz 1 fáze, (UL/CSA)
40 A, 600 V 60 Hz 3 fáze, 347 V 60 Hz 1 fáze, (UL/CSA) |
| Zvláštní jmenovité hodnoty předřadníku zářivky |
40 A (480 V 60 Hz 3 fáze, 277 V 60 Hz 1 fáze)
40 A (600 V 60 Hz 3 fáze, 347 V 60 Hz 1 fáze) |
| Spínací výkon (pomocné kontakty, obecné použití) |
10 A, 600 V AC, (UL/CSA)
1 A, 250 V DC, (UL/CSA) |
| Spínací výkon (pomocné kontakty, pilotní režim) |
A600, Ovládání střídavým napětím (UL/CSA)
P300, Ovládání DC (UL/CSA) |
| Spínací výkon (hlavní kontakty, obecné použití) |
40 A, Maximální jmenovitý výkon motoru (UL/CSA)
|
| Velikost šroubu |
M3,5, šroubová svorka, kabely řídicích obvodů
M5, Šroubová svorka, hlavní kabely |
| Velikost šroubováku |
0.8 x 5.5/1 x 6 mm, Šroubová svorka, Standardní šroubovák
2, Šroubová svorka, Křížový šroubovák Pozidriv |
| Délka odizolování (kabel řídicího obvodu) |
10 mm
|
| Délka odizolování (hlavní kabel) |
10 mm
|
| Připojovací průřezy (pevný) |
1 x (0,75 - 16) mm², hlavní kabely
2 x (0,75 - 2,5) mm², Kabely řídicího obvodu 1 x (0,75 - 4) mm², Kabely řídicího obvodu 2 x (0,75 - 10) mm², hlavní kabely |
| Připojovací průřezy (splétaný) |
1 x 16 mm², hlavní kabely
|
| Utahovací moment |
1,2 Nm, Šroubová svorka, Kabely řídicího obvodu
3,2 Nm, Šroubové svorky, hlavní kabely |
| Připojovací průřezy (ohebný s dutinkou) |
1 x (0,75 - 2,5) mm², Kabely řídicího obvodu
1 x (0,75 - 16) mm², hlavní kabely 2 x (0,75 - 10) mm², hlavní kabely 2 x (0,75 - 2,5) mm², Kabely řídicího obvodu |
| Připojovací průřezy (pevný/splétaný AWG) |
18 - 14, Kabely řídicího obvodu
Jednotlivý 18 - 6, dvojitý 18 – 8, hlavní kabely |
Support from Eaton
Contact us
+359884477015